Už podnikám dlhšie

Komplexné riešenia pre súčasných podnikateľov. Vyberte si služby, ktoré nakopnú váš online marketing. Preskúmajte služby, ktoré naštartujú vaše podnikanie na internete a prinesú nových zákazníkov. 

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

Prečo komplexné služby od nás ?

Férové ceny

Vždy presne viete za čo platíte. Ponúkame balíky služieb za zvýhodnené ceny.

Komplexný pohľad

Sme grafici, marketéri a web developeri. Presne vieme, čo dnes funguje. Využijeme všetky skúsenosti na to, aby bol výsledný efekt čo najlepší.

Profesionalita

Ponúkame profesionálne služby v grafickom dizajne, marketingu a tvorbe web stránok.

Redizajn web stránok

Redizajnujeme vašu súčasnú stránku, dodáme jej nový vzhľad, využijeme nové technológie a implementujeme súčasné trendy v tvorbe web stránok. Web stránka už nemusí byť nudná a statická. Môže byť veľkolepá a plná užitočných funkcií. Objavte s nami kúzlo moderných a dynamických web stránok, za ktoré sa nebudete musieť hanbiť. 

Redizajn vizitky

Redizajnujeme vašu starú vizitku, dodáme jej nový vzhľad, ktorý zanechá dobrý dojem, spropaguje vaše meno a firmu.

SEO analýza a audit webu

SEO analýza a audit webu je dôležitý pred začatím akejkoľvek SEO stratégie. Zistíme súčasný stav vašej web stránky, SEO problémy a možnosti riešenia týchto problémov. Ak plánujete zvýšiť výkon vášho súčasného webu, toto je ten správny začiatok.

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov nám pomôže nájsť kľúčové slová, ktoré ľudia hľadajú vo vyhľadávačoch. K vyhľadávaným slovám nájdeme aj mesačnú hľadanosť, dáta očistíme a kategorizujeme. Výstup analýzy sa dá použiť pri tvorbe blogu, tiež môžeme kľúčové slová umiestniť do obsahu a zlepšiť pozície vo vyhľadávaní. Analýza kľúčových slov je vhodná aj pri redizajne web stránok, pretože nám vie pomôcť v dosiahnutí správnej štruktúry web stránky.

SEO optimalizácia

SEO optimalizácia priamo ovplyvňuje pozície vo vyhľadávaní konkrétnych stránok. Pomocou SEO optimalizácie dokážeme lepšie optimalizovať jednotlivé už existujúce stránky tak, aby dosiahli nadpriemerný výkon. 

Sociálne siete

Sociálne siete sú skvelý reklamný nástroj 21. storočia. Nájdete tu nových zákazníkov, ktorí o vás nemuseli nikdy počuť. Tiež si tu môžete budovať značku a vzťah s už existujúcimi zákazníkmi, spúšťať reklamy s veľmi špecifickým cielením alebo tvoriť príbeh vašej značky.

Google Ads reklama

Google Ads je reklamný systém od spoločnosti Google. Spustenie reklamnej kampane okamžite zvyšuje počet objednávok a dopyt po službách. Google Ads je vhodný takmer pre každého podnikateľa. Ponúka veľmi široké možnosti inzercie naprieč celým internetom. 

Google Analytics

Google Analytics je skvelý nástroj pokiaľ potrebujete zistiť údaje o návštevnosti web stránky. Pokiaľ nemáte dáta o marketingových aktivitách, nedokážete sa správne rozhodovať. Google Analytics by nemal chýbať u žiadneho online podnikateľa. Google Analytics nastavíme tak, aby ste mali prehľadné dáta, ktoré budú užitočné pre vaše podnikanie. 

Google Tag Manager

Google Tag Manager je bezplatný nástroj na vkladanie rôznych kódov a skriptov na web stránky bez toho, aby ste museli byť programátor. Podnikatelia tento nástroj využívajú hlavne ak chcú merať ciele, udalosti alebo konverzie na web stránke. Google Tag Manager výborne rozširuje možnosti Google Analytics.

Google Moja Firma

Google Moja Firma je výborný a bezplatný nástroj pre každého podnikateľa. Väčšina firiem už má profil vytvorený, ale sú na ňom uvedené nesprávne, neúplné údaje. Firmy s nesprávne vyplnenými údajmi môžu pôsobiť nedôveryhodne v očiach zákazníkov. Veľa podnikateľov ku vytvorenému účtu nemá prístup. Prístup k účtu spolu získame a nastavíme profil tak, aby ste sa zobrazovali na všetky relevantné dopyty, čo zvýši povedomie značky a priamo ovplyvní dopyt po vašich službách.

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd
Ľutujeme ale zľava skončila.

Odporúčame pozrieť aj tieto služby

Správa wordpress webu

Budeme vám spravovať a editovať wordpress stránku tak, aby bola stále aktuálna a svieža.

Návrh plagátu

Navrhneme plagát, ktorý vás zviditeľní.

Návrh letáku

Navrhneme leták, ktorý bude predávať.

Návrh billboardu

Navrhneme billboard, ktorý si všetci všimnú a zapamätajú.

Iné grafické služby

Navrhneme grafiku, ktorá bude reprezentatívna.

Copywriting

Vytvoríme vám úžasné texty, ktoré predávajú.

Emailový marketing

Emailový marketing, ktorý generuje zisk.

Marketingová stratégia

Navrhneme efektívnu marketingovú stratégiu pre váš biznis.

Marketingové konzultácie a poradenstvo

Potrebujete pomôcť s online marketingom ?

Máte záujem o naše služby ?

Bezplatné cenové ponuky na všetky služby. 

Potrebujete pomôcť ?​

Je toho veľa a neviete sa zorientovať ? Zavolajte nám a spoločne nájdeme riešenie.

+421 903 999 705

Pracovné dni od 8:00 do 18:00.