Web stránky

Tvoríme jedinečné webové stránky a eshopy, ktoré zarábajú. Spravujeme a opravujeme webové stránky tak, aby ste sa vy mohli sústrediť na vaše podnikanie a nestrácali čas.

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

Tvorba web stránok

Dovoľte nám vytvoriť rýchlu, dizajnovú a funkčnú web stránku, ktorá dokonale spropaguje vaše podnikanie a pomôže dosiahnuť stanovené ciele. Ponúkame profesionálne webové stránky pre malých a stredných podnikateľov, ktoré budú zarábať. 

Tvorba e-shopu

Rýchle, profesionálne a dizajnové e-shopy na plaftorme Woocomerce. Jedinečný vzhľad osloví každého zákazníka. Komplexný systém správy eshopu vám uľahčí prácu a zostane čas na iné dôležité veci. Nechajte si vytvoriť eshop u nás za vynikajúce ceny. 

Správa wordpress webu

Web stránka je komplexný systém, o ktorý sa treba starať. Pokiaľ nemáte čas spravovať váš wordpress web, tak toto je pre vás najlepšie riešenie. Profesionálna správa wordpress webu, ktorá zabezpečí aktuálnosť a bezchybnú prevádzku vašej internetovej stránky. Nechajte si spravovať web stránku od profesionálov.

Oprava a zrýchlenie wordpress webu

Rýchlosť a funkčnosť web stránky má obrovský dôsledok na používateľskú skúsenosť, pozície vo vyhľadávačoch a na samotné výsledky web stránky. Váš web podrobíme rôznym testom, nájdeme chyby, ktoré opravíme a navrhneme vhodné riešenia tak, aby sa chyby znova nezopakovali. 

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd
Ľutujeme ale zľava skončila.

Máte záujem o naše služby ?

Bezplatné cenové ponuky na všetky služby. 

Potrebujete pomôcť ?​

Je toho veľa a neviete sa zorientovať ? Zavolajte nám a spoločne nájdeme riešenie.

+421 903 999 705

Pracovné dni od 8:00 do 18:00.