Online marketing

Príchod internetu priniesol veľké množstvo zmien a možností nielen v reklame. Za online marketing môžeme považovať súbor nástrojov a činností, ktoré pomáhajú firme dosahovať úspech v online prostredí.  Preskúmajte naše online marketingové služby a spolu dosiahnime váš úspech na internete. 

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

SEO Služby

Naše SEO služby vám pomôžu zlepšiť pozície vo vyhľadávačoch, zlepšiť dohľadateľnosť produktov a služieb, zvýšia mieru prekliku na webovú stránku a nájdu chyby, ktoré môžu brániť úspechu stránky. Preskúmajte naše SEO služby a vyberte si tie, ktoré potrebujete. 

Google Ads reklama

Google Ads je reklamný systém vďaka ktorému dokážete osloviť obrovské množstvo potencionálnych zákazníkov na celom internete. Ponúka veľké množstvo typov reklamných kampaní tak, aby čo najefektívnejšie využili rozpočet. Preskúmajme spolu možnosti Google Ads a spustime úspešné kampane. 

Sociálne siete

Sociálne siete sú mocný nástroj, na ktorý nemôže zabudnúť žiadny podnikateľ. Poskytujú priestor na skvelú reklamu a budovanie vzťahu s verejnosťou a zákazníkmi. Preskúmajte naše služby a spolu vytvorme váš jedinečný príbeh na sociálnych sieťach. 

Meranie a analytika

Online marketing je o dátach a ich vyhodnocovaní. Ak nemáte správne dáta, nemôžete vykonávať správne rozhodnutia. Preskúmajte naše služby a začnime spolu tvoriť rozhodnutia založené na dátach.

Copywriting

Copywriting nie je iba o tvorbe textov. Copywriting je o tvorbe textov, ktoré obsahujú kľúčové slová. Je o textoch, ktoré dopĺňajú perfektný dizajn stránky a v neposlednom rade je o textoch, ktoré sú veľkolepé a predávajú. Dovoľte nám napísať váš úchvatný príbeh. 

Emailový marketing

Oslovte svojich odberateľov alebo zákazníkov skvelými emailami, ktorým nejde odolať. Vytvorme spolu databázu zákazníkov, ktorí budú chcieť dostať baše emaily. 

Marketingová stratégia

Marketingová stratégia je súbor plánov, činností a aktivít, ktoré smerujú k dosiahnutiu firemných cieľov. Marketingová stratégia presne definuje súčasný stav a kroky, ktoré sú potrebné k naplneniu cieľov. Vytvorme spolu marketingovú stratégiu, ktorou dosiahnete úspech na trhu. 

Nástroje online marketingu

Digitálny marketing ponúka veľké množstvo nástrojov, ktoré potrebuje každý online podnikateľ. Preskúmajte najpoužívanejšie online nástroje spolu s nami. 

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd
Ľutujeme ale zľava skončila.

Máte záujem o naše služby ?

Bezplatné cenové ponuky na všetky služby. 

Potrebujete pomôcť ?​

Je toho veľa a neviete sa zorientovať ? Zavolajte nám a spoločne nájdeme riešenie.

+421 903 999 705

Pracovné dni od 8:00 do 18:00.