O nás

AdVeslo

Sme mlad├í dynamick├í marketingov├í agent├║ra, ktor├í je pripraven├í ─Źeli┼ą v┼íetk├Żm v├Żzvam 21. storo─Źia. Na┼íim cie─żom je robi┼ą marketing, ktor├Ż je efekt├şvny, ├║─Źeln├Ż a prin├í┼ía v├Żsledky. Tvor├şme web str├ínky, ktor├ę s├║ cenovo dostupn├ę, dizajnov├ę, plnia ├║─Źel a po┼żadovan├ę ciele. Navrhujeme grafiku, ktor├í je pekn├í, kreat├şvna a ├║─Źeln├í. Pokr├Żvame takmer v┼íetky oblasti digit├ílneho marketingu. Pracujeme hlavne pre men┼íie a stredn├ę firmy, ktor├ę dosiahli svoje limity a potrebuj├║ ─Ćalej r├ís┼ą.┬á

Na┼ía v├şzia

,, Sta┼ą sa ekonomicky ├║spe┼ínou a stabilnou online marketingovou agent├║rou na trhu.”

Naše poslanie

,, Pom├íhame firm├ím r├ís┼ą prostredn├şctvom komplexn├Żch marketingov├Żch rie┼íen├ş.”

Pre─Źo my ?

F├ęrov├ę ceny

V┼żdy viete za ─Źo budete plati┼ą. Pon├║kame v├Żborn├Ż pomer vysokej kvality a prijate─żn├Żch cien pre mal├Żch a stredn├Żch podnikate─żov.

Komplexn├Ż poh─żad

Sme market├ęri, web developeri a grafici. V┼íetky tri oblasti sa navz├íjom prekr├Żvaj├║ a dop─║┼łaj├║. V┼íetky tri oblasti m├íme pevne v mal├ş─Źku.

Profesionalita

Profesion├ílna pravideln├í komunik├ícia a dohodnut├ę term├şny s├║ pre n├ís z├ív├Ązn├ę. V┼íetky pr├íce odovzd├íme na─Źas v dohodnutej kvalite.

Naše hodnoty

─Żudia

├Üspe┼ín├í spolo─Źnos┼ą je vtedy, ak s├║ spokojn├ş zamestnanci, z├íkazn├şci aj verejnos┼ą. Preto je spokojnos┼ą ─żud├ş u n├ís na prvom mieste.

Vedomosti

Podporujeme v┼íetky vzdel├ívacie aktivity. Neust├íle vzdel├ívanie je k─ż├║─Ź k dlhodob├ęmu ├║spechu a prosperite.

Syst├ęmov├Ż pr├şstup

Na┼íe akcie a ─Źinnosti s├║ zalo┼żen├ę na syst├ęmovom pr├şstupe, pri─Źom sa sna┼ż├şme maxim├ílne vyu┼żi┼ą synergick├ę efekty, ktor├ę vznikn├║.

Inovácie

Vyu┼ż├şvame v┼íetky dostupn├ę inov├ície a automatizujeme procesy, ktor├ę neust├íle pos├║vaj├║ spolo─Źnos┼ą vpred napriek r├Żchlo meniacemu sa svetu v 21. storo─Ź├ş.

Dlhodob├í udr┼żate─żnos┼ą

Na┼íe aktivity pl├íny a ciele navrhujeme tak, aby sme ich mohli realizova┼ą dlhodobo, ├║spe┼íne a bez negat├şvnych efektov v bud├║cnosti.

Úspech

├Üspe┼ín├í spolo─Źnos┼ą m├í ├║spe┼ín├Ż t├şm ─żud├ş, partnerov, klientov a podnik├í v prostred├ş, ktor├ę podporuje kreativitu, talent a ├║spech jednotlivcov.

CEO

ÔÇťAko ┼ípecialista v oblasti podnikania a marketingu pom├íham ─żu─Ćom vies┼ą svoje podnikanie k ├║spechu t├Żm, ┼że im poskytujem praktick├ę rady a n├ístroje na riadenie ich vlastn├ęho biznisu. S mojimi bohat├Żmi sk├║senos┼ąami v tejto oblasti som schopn├Ż prepoji┼ą te├│riu s praxou, ─Źo mi umo┼ż┼łuje poskytova┼ą komplexn├ę a integrovan├ę rie┼íenia pre r├┤zne oblasti podnikania. Ver├şm, ┼że s mojou pomocou, m├┤┼żu jednotlivci a firmy dosiahnu┼ą svoje ciele a rozv├şja┼ą svoje podnikanie na vy┼í┼íiu ├║rove┼ł.ÔÇŁ

Certifikáty

U┼ż sme pomohli

Pridajte sa k na┼íim spokojn├Żm klientom e┼íte dnes a spolo─Źne dosiahneme ├║spech na trhu.

M├íte z├íujem o na┼íe slu┼żby ?

Bezplatn├ę cenov├ę ponuky na v┼íetky slu┼żby.┬á

Potrebujete pom├┤c┼ą ?ÔÇő

Je toho ve─ża a neviete sa zorientova┼ą ? Zavolajte n├ím a spolo─Źne n├íjdeme rie┼íenie.

+421 903 999 705

Pracovn├ę dni od 8:00 do 18:00.