SEO služby

SEO alebo pre iných známe aj ako optimalizácia pre vyhľadávače. Je to súbor činností a aktivít, ktorých cieľom je zlepšenie návštevnosti, ktorá prichádza z vyhľadávačov. SEO dokáže zlepšiť aj platené reklamy vo vyhľadávačoch a dlhodobo prináša organickú návštevnosť z vyhľadávačov. Preskúmajte naše SEO služby a zažiarte vo vyhľadávačoch. 

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

SEO analýza a audit webu

Predtým než začnete vykonávať akékoľvek SEO aktivity je dobré vykonať SEO analýzu a audit webovej stránky. Pomocou analýzy zistíme súčasnú situáciu a potencionálne chyby na webovej stránke, ktoré môžu priamo ovplyvniť pozície vo vyhľadávačoch. 

Analýza kľúčových slov

Rýchle, profesionálne a dizajnové e-shopy prostredníctvom plaftormy Woocomerce. Jedinečný vzhľad osloví každého zákazníka. Komplexný systém správy eshopu vám uľahčí prácu a zostane vám čas na iné veci. Nechajte si vytvoriť eshop u nás za vynikajúce ceny. 

SEO optimalizácia

Pomocou SEO optimalizácie priamo nastavujeme on-page faktory na webovej stránke čím priaznivo ovplyvňujeme mieru prekliku a pozíciu vo vyhľadávačoch. V súčasnosti ponúkame SEO optimalizáciu iba pre wordpress webové stránky. 

Google Moja Firma

Google Moja Firma je výborný a bezplatný nástroj pre každý firmu, ktorá to s podnikaním myslí vážne. Vytvorením profilu a pravidelnými aktualizáciami vás môže nájsť veľké množstvo nových zákazníkov. Nepremeškajte túto príležitosť zviditeľniť sa lokálne. 

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd
Ľutujeme ale zľava skončila.

Máte záujem o naše služby ?

Bezplatné cenové ponuky na všetky služby. 

Potrebujete pomôcť ?​

Je toho veľa a neviete sa zorientovať ? Zavolajte nám a spoločne nájdeme riešenie.

+421 903 999 705

Pracovné dni od 8:00 do 18:00.