SEO analýza a audit webu

Vplyv na SEO
4/5

SEO analýza a audit webu pomôže nájsť problémy, ktoré na webovej stránke sú a prekážajú k dosahovaniu požadovaných výsledkov nielen vo vyhľadávačoch. Je vhodná ako začiatok akejkoľvek SEO stratégie. V rámci analýzy sa venujeme hlavne funkčnosti webu, použiteľnosti pre zariadenia, použitiu skriptov, funkčnosti odkazov, interným a externým odkazom, štruktúre web stránky a aj obsahu webovej stránky. Tiež testujeme web stránku prostredníctvom softvérov, ktoré nám pomôžu nájsť iné problémy, ktoré samostatne vyhodnocujeme. SEO analýza obsahuje aj kontrolu indexácie vo vyhľadávačoch a iné prekážky s tým spojené. Na všetky nájdené problémy navrhneme riešenie, ktoré môžete implementovať na vašej web stránke. 

Vypracovanie do 14 dní
Cena od 249,-€
Záloha 50%
Možnosť expresného vypracovania za príplatok do 7 dní

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

Ako pomôže SEO analýza a audit webu ?

Lepšie pozície vo vyhľadávačoch

Vďaka dobrej optimalizácií webovej stránky dosiahnete lepšie pozície vo vyhľadávačoch.

Výšia návštevnosť webu

Vďaka vyšším pozíciám vo vyhľadávačoch príde na web stránku viac návštevníkov bez toho, aby ste museli míňať peniaze na drahú reklamu.

Viac zákazníkov a konverzií

Vďaka lepšej použiteľnosti a vyššej organickej návštevnosti z vyhľadávačov príde na web stránku viac ľudí, ktorí sa stanú platiaci zákazníci.

Čo obsahuje SEO analýza a audit webu ?​

Všeobecná analýza

Kontrolujeme všetky základné on-page SEO faktory ako je sitemap, robots.txt, štruktúru webu a navrhujeme opatrenia ako nájdené problémy odstrániť.

Kontrola obsahu

Kontrolujeme obsah a správnosť použitia on-page SEO techník ako je správne označovanie nadpisov, titulkov, duplicity, označovanie obrázkov a navrhujeme zlepšenia.

Kontrola odkazov

Kontrolujeme spätné odkazy, interné prelinkovanie, odchádzajúce odkazy, správne použitie anchor tagov či neplatné odkazy.

Kontrola indexácie

Kontrolujeme indexáciu webovej stránky vo vyhľadávači Google, pokrytie web stránky, správnosť a aktuálnosť údajov v indexe Google.

Základná UX a UI kontrola

Kontrolujeme použiteľnosť web stránky na mobilných zariadeniach, tabletoch a počítačoch. Hľadáme problémy, ktoré bránia dosahovaniu cieľov a navrhujeme riešenie týchto problémov.

Rýchlosť načítania

Kontrolujeme rýchlosť načítania pre rôzne zariadenia, použitie skriptov a programov, ktoré spomaľujú načítanie stránok, navrhujeme opatrenia, ktoré pomôžu zlepšiť jej rýchlosť.

Čo od nás dostanete ?

Komplexná analýza web stránky v PDF a XLS

Poskytneme dokument, ktorý slúži ako návod pre vás a web administrátora. Vďaka dokumentu pochopíte problematiku a efektívne implementujete navrhnuté vylepšenia.

Zoznam všetkých nájdených problémov a ich dôležitosť

V dokumente nájdete všetky problémy, ktoré považujeme za dôležité a ovplyvňujú pozície vo vyhľadávačoch.

Navrhnuté riešenia na odstránenie problémov

Ku všetkým nájdeným problémom poskytneme riešenie, ktoré zabezpečí odstránenie tohto problému. Priame odstránenie nájdených problémov táto služba neobsahuje.

Často kladené otázky - FAQ

Google je veľmi zložitý systém, ktorý výsledky vyhodnocuje v reálnom čase na základe veľkého množstva faktorov. Navrhneme opatrenia tak, aby web zlepšil svoje súčasné pozície vo vyhľadávaní. Prvé miesto však nikdy garantovať nemôžeme.

Web dokážeme analyzovať aj bez prístupu na web a k nástrojom. Napriek tomu odporúčame, aby ste nám udelili prístup aspoň do administrácie webu, tiež prístup do nástroja do Google Search Console a Google Analytics

Cena služby sa odvíja hlavne od veľkosti web stránky. Čím je web stránka väčšia, zložitejšia a rozsiahlejšia, tým bude cena služby rásť. Predtým než začneme spoluprácu vám pošleme cenovú ponuku pre váš konkrétny web. 

Implementáciu navrhnutých zmien táto služba nezahrňuje. Zmeny si budete musieť implementovať vo vlastnej réžií, prípadne si môžete pozrieť naše ďalšie SEO služby ako napríklad SEO optimalizácia, kde sa venujeme aj implementácií v CMS systéme WordPress. 

Pri tejto službe je potrebné uhradiť zálohu vo výške 50% z cenovej ponuky. Uhradenie zálohy sa považuje akceptácia cenovej ponuky, ktorú vypracujeme pre váš konkrétny web.

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd
Ľutujeme ale zľava skončila.

Odporúčame pozrieť aj tieto služby

Tvorba web stránok

Vytvoríme vám web stránku, ktorá bude rýchla, dizajnová a hlavne bude zarábať.

Správa wordpress webu

Budeme vám spravovať a editovať wordpress stránku tak, aby bola stále aktuálna a svieža.

Oprava a zrýchlenie wordpress webu

Opravíme a zrýchlime vašu pomalú wordpress web stránku.

Google Ads reklama

Reklama v sieti Google, ktorá prinesie výsledky.

Analýza kľúčových slov

Zistíme, čo a ako často vyhľadávajú vaši zákazníci na internete.

Google Search Console

Nástroj, bez ktorého sa v online marketingu zaobídete veľmi ťažko.

Marketingová stratégia

Navrhneme efektívnu marketingovú stratégiu pre váš biznis.

Marketingové konzultácie a poradenstvo

Potrebujete pomôcť s online marketingom ?

Máte záujem o naše služby ?

Bezplatné cenové ponuky na všetky služby. 

Potrebujete pomôcť ?​

Je toho veľa a neviete sa zorientovať ? Zavolajte nám a spoločne nájdeme riešenie.

+421 903 999 705

Pracovné dni od 8:00 do 18:00.