Grafický návrh katalógu a brožúry

Marketingová dôležitosť
3.5/5

Katalógy a brožúry sú veľmi špecifický spôsob ako osloviť zákazníkov už konkrétnymi produktami alebo službami. Dobrý katalóg pomôže firme rýchlo a efektívne prezentovať svoje služby bez zložitej a náročnej prezentácie. Dnes existujú iba dva druhy katalógov. Tie, ktoré sú hodené do koša, alebo tie, ktoré sú pravidelne listované, čítané a využívané. My vám vytvoríme ten druhý typ katalógu, idete do toho s nami ?

Grafický návrh katalógu a brožúry štandardne do 28 dní
Záloha 50%
Možnosť expresného vypracovania za príplatok do 14 dní

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

Grafický návrh katalógu a brožúry​ od nás

Sú unikátne

Naše katalógy a brožúry tvoríme priamo pre potreby vašej firmy. Využívame grafické prvky, ktoré inde nenájdete.

Dobre prezentujú

Naše katalógy a brožúry sú dizajnové a tvorené za účelom exkluzívnej prezentácie výrobkov a služieb. Poskytujú pridanú hodnotu a dobrý dojem pre čitateľa.

Reprezentujú firmu

Tvoríme dizajnové katalógy a brožúry, ktoré reprezentujú celú firmu a budujú exkluzívny imidž formy v očiach zákazníkoch.

Cenník návrhu katalógov a brožúr

Jednoduchá stránka

od 19 za jednoduchú stránku

Unikátna stránka

od 49 za unikátnu stránku

Prečo tvorba katalógu a brožúry od nás ?

Férové ceny

Vždy viete za čo platíte. Kvalitné služby za vynikajúce ceny.

Marketingový pohľad

Nie sme iba grafici, sme aj marketéri. Presne vieme aké katalógy a brožúry dnes fungujú.

Profesionalita

Tvoríme katalógy a brožúry, ktoré sú moderné, dizajnové a správnym spôsobom odprezentujú vašu firmu, služby a produkty.

Ako prebieha tvorba katalógu alebo brožúry ?

Telefonickým rozhovorom, online hovorom alebo osobným stretnutím si spolu prejdeme vaše požiadavky na katalóg alebo brožúru. Potrebujeme vedieť hlavne počet strán a aspoň približný obsah stránok.

Na základe všetkých informácií, ktoré máme, vám pošleme cenovú ponuku. Ak s cenovou ponukou budete súhlasiť, musíte uhradiť zálohu vo výške 50% z celkovej ceny. Bez tejto zálohy nemôžeme začať tvorbu katalógu alebo brožúry.

Po uhradení zálohy nám zašlete všetky podklady, ktoré budeme potrebovať k návrhu katalógu alebo brožúry. Jedná sa hlavne o grafické materiály, finálne texty a iné relevantné informácie. Pred poslaním textov sa prosím ubezpečte, že sú texty správne a finálne. Zmeny textov po vytvorení katalógu alebo brožúry sú považované za 1 kolo úprav. 

V tomto kroku začíname tvoriť katalóg alebo brožúru. Tento proces nám môže trvať až 28 dní, hlavne pri dlhých katalógoch alebo brožúrach s počtom 30 strán a viac. O predbežných termínoch vás budeme vopred informovať. 

Vytvorený návrh katalógu alebo brožúry vám pošleme na kontrolu. Tu je priestor pre vaše pripomienky a zmeny, ktoré chcete vykonať. 

Zapracovali sme všetky vaše pripomienky a opäť vám pošleme katalóg alebo brožúru na pripomienky. Ak sa vám katalóg alebo brožúra bude páčiť, uhradíte doplatok. Po uhradení doplatku pošleme všetky súbory vrátane  licencie.

Čo budeme potrebovať od vás ?

Budeme potrebovať všetky informácie, ktoré sa týkajú katalógu alebo brožúry. Jedná sa hlavne o text, obrázky, logá a iné prvky, ktoré chcete v katalógu alebo brožúre použiť. Žiadame vás o dôkladnú kontrolu obsahu textov. Neposielajte nám texty, ktoré nie sú na 100% hotové a viete, že sa budú meniť. Brožúry a katalógy bývajú veľmi citlivé na dĺžky textu. Pridanie pár viet alebo odseku do stredu brožúry môže úplne rozladiť dizajn celej brožúry hlavne v prípade, že sú vytvorené unikátne stránky. Ak vzniknú takéto situácie, tieto úpravy budú hradené nad rámec základnej ceny. Drobné úpravy ako sú čiarky, bodky, výmena slov, sú akceptované a počítajú sa do štandardných kôl úprav.

Často kladené otázky - FAQ

Unikátna stránka je špecifická stránka katalógu alebo brožúry, v ktorej boli použité jedinečné grafické prvky, ktoré sa pravidelne neopakujú. Medzi jedinečné stránky môžeme zaradiť napríklad titulnú stránku. Celý katalóg môže byť vytvorený z jedinečných stránok. Takýto katalóg je časovo náročný a každá stránka sa musí navrhovať zvlášť. Na druhú stranu, takýto katalóg alebo brožúra pôsobí oveľa lepším dojmom. Jednoduchá stránka je spravidla vytvorená z opakujúcich sa rozložení alebo prvkov. Jedná sa o klasické katalógy kedy je na jednej strane prezentovaná jedna služba alebo produkt. Medzi jednoduché stránky môžeme zaradiť aj cenníky, okrem titulnej stránky, ktorá býva spravidla unikátna. 

Brožúru štandardne dodávame vo formáte PDF, ktorý je pripravený na tlač. Na požiadavku zákazníka vieme dodať druhé zjednodušené PDF, ktoré slúži na prehliadanie v počítači alebo na webe. Toto druhé PDF má menšie rozmery a má nižšiu kvalitu. Rozmer dodávame taký, aký budete potrebovať. Dnes sú moderné rôzne rozmery ako napríklad štvorcové, široké, úzke. Je to na osobných preferenciách. 

Na naše katalógy a brožúry si môžete uplatniť garanciu vrátenia peňazí v prípade, že nebudete spokojný. V prípade uplatnenia garancie vrátenia peňazí vám vrátime 50% z celkovej sumy objednávky.

V prípade, že nebudete s katalógom alebo brožúrou spokojný, nič sa nedeje. Môžete si uplatniť garanciu vrátenia peňazí a my vám vrátime 50% z dohodnutej sumy. Platíte iba skicovné, ktoré slúži výlučne na úhradu nákladov spojených s návrhom katalógu alebo brožúry.

Po uhradení celkovej sumy vám poskytneme plnú licenciu. To znamená, že si môžete s katalógom alebo brožúrou robiť čokoľvek chcete a nikdy si nebudeme nárokovať akékoľvek práva. 

Po uhradení celkovej sumy za katalóg alebo brožúru vám poskytneme úplnú licenciu, to znamená, že v katalógu alebo brožúre môžete robiť aj úpravy. 

Katalóg alebo brožúru vieme štandardne navrhnúť do 28 dní od úhrady zálohy a dodaní všetkých potrebných materiálov.

Katalóg alebo brožúru vieme za príplatok navrhnúť aj rýchlejšie. Výška príplatku je 30%. Vtedy vieme brožúru alebo katalóg vypracovať za 14 dní od úhrady zálohy a dodania všetkých potrebných podkladov. Krátke katalógy alebo brožúry vieme vytvoriť aj výrazne skôr. 

Platba prebieha v dvoch fázach. Prvá je platba zálohy vo výške 50%. Bez tejto platby nemôžeme začať na katalógu alebo brožúre pracovať. Doplatok je potrebné uhradiť pred odovzdaním katalógu alebo brožúry. Po úhrade vám poskytneme všetky dohodnuté formáty a licenciu.

Akékoľvek katalógy alebo brožúry je možné dodatočne upravovať. Tieto úpravy vám budú účtované 20€ za hodinu.  

Referencie

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd
Ľutujeme ale zľava skončila.

Odporúčame pozrieť aj tieto služby

Tvorba web stránok

Vytvoríme vám web stránku, ktorá bude rýchla, dizajnová a hlavne bude zarábať.

Sociálne siete

Sociálne siete, ktoré prinášajú výsledky.

Google Ads reklama

Reklama v sieti Google, ktorá prinesie výsledky.

Návrh letáku

Navrhneme leták, ktorý bude predávať.

Návrh billboardu

Navrhneme billboard, ktorý si všetci všimnú a zapamätajú.

Návrh rollupu

Navrhneme rollup, ktorý nikto neprehliadne.

Marketingová stratégia

Navrhneme efektívnu marketingovú stratégiu pre váš biznis.

Marketingové konzultácie a poradenstvo

Potrebujete pomôcť s online marketingom ?

Iné grafické služby

Navrhneme grafiku, ktorá bude reprezentatívna.

Máte záujem o naše služby ?

Bezplatné cenové ponuky na všetky služby. 

Potrebujete pomôcť ?​

Je toho veľa a neviete sa zorientovať ? Zavolajte nám a spoločne nájdeme riešenie.

+421 903 999 705

Pracovné dni od 8:00 do 18:00.