Iné grafické služby

Potrebujete jedinečnú a neštandardnú grafiku pre váš projekt alebo sociálne siete ? Máme skúsenosti s rôznymi grafickými návrhmi na rôzne účely. 

Cena 20 € / hod

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

Tvorba bannerov, plachiet a tabúľ

Bannery a plachty sú výborný doplnok online reklamy. Dokážete ich rýchlo premiestniť z jedného miesta na druhé. Sú veľmi efektívne ak potrebujete zvýšiť povedomie o produktoch a službách v určitej lokalite. Nechajte si navrhnúť banner, plachtu alebo tabuľu od grafikov, ktorí majú vedomosti aj z marketingu.

Tvorba grafiky pre sociálne siete

Sociálne siete sú fenomén 21. storočia. Väčšina úspechu na sociálnych sieťach je založená na pekných upravených fotkách a dokonalých obrázkoch. Nechajte si navrhnúť grafiku na sociálne siete od grafikov, ktorí poznajú sociálne siete ako svoju dlaň. 

Tvorba polepov

Tvorba polepov pre osobné autá, výklady obchodov a kancelárií. Odlíšte sa od iných jedinečným polepom, ktorý lokálne spropaguje vašu firmu. Dovoľte nám navrhnúť polep, vďaka ktorému vás nik neprehliadne.

Tvorba nálepiek

Nálepky sú skvelý marketingový nástroj, ktorým dokážete propagovať svoju firmu v offline svete. Dobrá nálepka by mala byť stručná, jasná a mala by obsahovať informáciu, ktorú chceme priniesť. Tiež by mala obsahovať logo a grafické prvky vašej firmy aby bola na prvý pohľad identifikovateľná. Keďže nálepky bývajú malé, s textom treba pracovať opatrne, moc sa ho tam totiž nezmestí. Nechajte si navrhnúť perfektnú nálepku od nás.

Tvorba darčekových poukážok

Darčekové poukážky sú výborný marketingový nástroj na získanie nových zákazníkov, ktorí by inak o služby nemuseli mať záujem. Tiež slúžia ako nástroj podpory predaja.

Tvorba svadobných oznámení

Svadobný deň je jeden z najdôležitejších udalostí v živote. Nechajte svoj svadobný deň vyniknúť originálnymi svadobnými pozvánkami a ďalšou ozdobnou grafikou. 

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd
Ľutujeme ale zľava skončila.

Máte záujem o naše služby ?

Bezplatné cenové ponuky na všetky služby. 

Potrebujete pomôcť ?​

Je toho veľa a neviete sa zorientovať ? Zavolajte nám a spoločne nájdeme riešenie.

+421 903 999 705

Pracovné dni od 8:00 do 18:00.