Nástroje online marketingu

Online marketing ponúka veľké množstvo nástrojov na meranie, analytiku, reklamu, budovanie značky alebo automatizáciu. Veľké množstvo nástrojov je bezplatných a môže ich využívať ktokoľvek. Vybrali sme pre vás tie základné, ktoré by nemali chýbať v marketingovom mixe nikoho, kto to myslí reklamu na internete vážne. Tieto nástroje vám vieme spustiť, nastaviť a spravovať. Preskúmajme nástroje online marketingu spoločne. 

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

Google Ads reklama

Google Ads je reklamný systém od spoločnosti Google. Ponúka veľmi široké možnosti inzercie naprieč celým internetom. Ak máte záujem o reklamu vo vyhľadávaní, video reklamu na YouTube alebo na stránkach formou banneru, tu ste správne. 

Sociálne siete

Sociálne siete sú trend 21. storočia, ktorý vám nemôže chýbať v marketingovom mixe. Majú veľkú silu hlavne medzi mladšími generáciami, ale postupne začínajú prenikať do celej populácie. Sociálne siete ponúkajú veľmi špecifické a presné cielenie, tiež ponúkajú rôzne formy práce s publikom. Sociálne siete vám nastavíme a naučíme vás s nimi pracovať. 

Google Moja Firma

Google Moja Firma je bezplatný nástroj od Google, ktorý by mala využívať každá firma. Tento nástroj je silný hlavne v prípade, že máte lokálny biznis a ponúkate produkty alebo služby. Veľmi dobre pôsobí na lokálne SEO a dokáže výrazne zvýšiť lokálne povedomie o značke. Teraz je ten správny čas začať plnohodnotne využívať tento bezplatný nástroj. 

Google Analytics

Google Analytics je skvelý nástroj pokiaľ potrebujete zistiť údaje o návštevnosti web stránky, alebo podrobnejšie analýzy správania návštevníkov. Vieme zistiť napríklad koľko času strávili návštevníci na stránke, kedy odišli alebo odkiaľ prišli. Tento nástroj aspoň v základnom prehľade by nemal chýbať vo výbave žiadneho online podnikateľa. Google Analytics vám nastavíme tak, aby ste mali prehľadné dáta, ktoré sú užitočné pre vaše podnikanie. 

Google Tag Manager

Google Tag Manager je bezplatný nástroj na vkladanie rôznych kódov a skriptov na web stránky bez toho, aby ste museli byť programátor. Tento nástroj výborne rozširuje schopnosti Google Analytics a väčšina marketérov sa bez neho nezaobíde. Pokiaľ chcete jednoducho vytvárať a spravovať kódy a značky na web stránke, bez Google Tag Managera sa nezaobídete. 

20 % zľava na všetky weby

Využite zľavu na tvorbu webu vo výške 20€. Vložte kód: WEBY20 do objednávkového formulára.

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd
Ľutujeme ale zľava skončila.

Máte záujem o naše služby ?

Bezplatné cenové ponuky na všetky služby. 

Potrebujete pomôcť ?​

Je toho veľa a neviete sa zorientovať ? Zavolajte nám a spoločne nájdeme riešenie.

+421 903 999 705

Pracovné dni od 8:00 do 18:00.